Forum PBF na podstawie The Walking Dead.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór na MG.

Go down 
AutorWiadomość
Daryl Dixon
Admin
Daryl Dixon


Wiek : 40
Ekwipunek : - Kusza (Stryker Strykezone 380)
- Nieduży, ale też niemały plecak
- Strzały
- Nóż myśliwski
- Poncho
Głód : 110/150

Nabór na MG. Empty
PisanieTemat: Nabór na MG.   Nabór na MG. EmptySob Lut 07, 2015 7:05 pm

Rekrutacja na posadę MG została oficjalnie otwarta! Każdy z Was może dołączyć do szeregów tej grupy. Potencjalny kandydat musi spełniać cztery najważniejsze punkty:

1. Znajomość świata TWD.
Nie trzeba zbyt wiele wiedzieć o tym uniwersum, ale nie możemy sobie pozwolić na to, by MG w trakcie rozgrywki napisał, że zombie zaczyna biec sprintem, albo otwiera komuś drzwi. Warto by było, gdyby osoba chętna znała również postacie występujące w grze i serialu/komiksie.

2. Kreatywność.
Nie możemy sobie pozwolić na to, by osoba kierująca sesją umieszczała mało interesujące posty. Kreowanie misji, lokacji, postaci NPC musi być ciekawe. Odpisy nie mogą być również krótkie. Administracja liczy na to, że osoba decydująca się na tę posadę, będzie pisała dość szczegółowo i ładnie (stylistycznie).

3. Upewnij się, że masz czas!
MG jest częścią forum, która tak naprawdę nadaje rozgrywce tempa, co za tym idzie, odpisy muszą być w miarę regularne. Musimy mieć gwarancje, że kandydat nie zrezygnuje z posady parę dni po jej otrzymaniu.

4. Obiektywność.
Wymagamy obiektywności. Osoba kierująca losami innych postaci nie może być stronnicza. Subiektywność będzie karana w postaci zabijania innych graczy z powodów nieprzyjaznych stosunków prywatnych, czy to forumowych, będzie surowo karana.


To wszystko z mojej strony. Pragnę również zauważyć, że z MG powinien być stały kontakt.

Osoby zainteresowane posadą MG proszone są o napisanie do mnie PW, następnie dostaną ode mnie dalsze instrukcje.
Powrót do góry Go down
 
Nabór na MG.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Żywe Trupy :: Informacje :: Organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: