Forum PBF na podstawie The Walking Dead.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Adrienowa spedalszczyzna

Go down 
AutorWiadomość
Adrien

Adrien


Wiek : 18 lat
Ekwipunek : Dużo niesamowitych pierdół, dotyczących jego życia. Zapalniczki, zapałki, nóż, Strzelba Remington 870, 7 magazynków (po osiem naboi), dwie paczki chipsów.
Głód : 130/150
Wygląd : 10/10 przystojny (glany, potargane spodnie, druga para spodni pod nimi, ciemnozielona kurtka z kapturem, arafatka, rzucające się w oczy domowej roboty drewniane karwasze z wyłamanych desek.)

Adrienowa spedalszczyzna Empty
PisanieTemat: Adrienowa spedalszczyzna   Adrienowa spedalszczyzna EmptyWto Kwi 07, 2015 10:01 pm

Założyłam bloga.

Chciałam się nim bardzo podzielić z kimkolwiek, dlatego weszłam tutaj. Blog to tak naprawdę opowiadanie, które nie wiadomo ile będzie się ciągnąć. Z góry muszę uprzedzić część męską - zawiera wątki gejowskie.
Yaoi? Dla dojrzalszych czytelników, to na pewno. Bez zbędnego cukrzenia i słodkości. Dramat pisany z perspektywy pierwszej osoby, z perspektywy głównego bohatera. Opowiadanie zawiera wątki erotyczne, dużo wulgaryzmów oraz slang młodzieżowy.

http://czwarty4grzech.blogspot.com/
Powrót do góry Go down
 
Adrienowa spedalszczyzna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Żywe Trupy :: Po Godzinach :: 
Off Top
-
Skocz do: