Forum PBF na podstawie The Walking Dead.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nancy z pomysłami

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nancy Richardson

Nancy Richardson


Wiek : 23
Ekwipunek : Oczywiście ubrania i broń, ale oprócz tego plecak w którym znajdzie się:
-dwie butelki pół litrowe z czego jedna jest pełna w 80/100;
-zapałki;
-latarkę na baterię słoneczną;
-ładowarkę do latarki;
-puszkę spaghetti;
-mapę;
-stary koc;
-paczka chipsów;
-paczka krakersów;
-leki antykoncepcyjne;
-paczka podpasek;
Głód : 130/150
Wygląd : bluza moro, biała bluzka na ramiączka, spodnie khaki, glany, rękawiczki skórzane

Nancy z pomysłami Empty
PisanieTemat: Nancy z pomysłami   Nancy z pomysłami EmptyPon Lut 16, 2015 6:15 pm

Moje propozycje to:
  • Zrobić listę chorób (mogą być nawet jakieś nowe, bo przecie nie wszystkie wirusy i bakterie jeszcze zostały odkryte plus mogły mutować) i robić od czasu do czasu losowanie - tzn. losowanie chociażby pięciu osób i każda z nich mogłaby zachorować na różne wylosowane choroby.
  • A może by tak zrobić ekwipunek z slotami? To wbrew pozorom nie jest takie trudne, a pozwala utrzymać realizm (mniej więcej). Oczywiście wiem, że można po porostu postawić, że każdy w rozsądny sposób dobiera sobie ekwipunek i znajduje rzeczy (z pomocą kostek). Ale wtedy będzie o tyle moim zdaniem fajnie, że będzie trzeba się bardziej po zastanawiać typu: "a może lepiej zamiast żarcia, wziąć leki. Przecież X jest chory" itp. Wtedy też by trzeba by było opracować "ulepszanie" plecaków, czyli zwiększenie ilości slotów.
  • Och! Można by też zrobić jakiś system budowy. Tzn. wzmocnienia swoich kryjówek, schronów. Tutaj by trzeba by było tylko nieco dłużej moim zdaniem posiedzieć. Bo o ile miałam już do czynienia z slotami to z wzmacnianiem budowli nie.
  • I... I to chyba tyle póki co... .-. Jak coś mi jeszcze do głowy wpadnie to dam znać.
Powrót do góry Go down
Caleb Soul

Caleb Soul


Wiek : 31
Głód : 150/150

Nancy z pomysłami Empty
PisanieTemat: Re: Nancy z pomysłami   Nancy z pomysłami EmptyWto Mar 17, 2015 7:31 pm

Powrót do góry Go down
 
Nancy z pomysłami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Żywe Trupy :: Informacje :: Organizacyjne :: Propozycje-
Skocz do: