Forum PBF na podstawie The Walking Dead.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klementynkowy Kącik Filmowy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Clementine

Clementine


Wiek : 10
Ekwipunek : Siekierka, nóż, pistolet M9, a także plecak w którym trzyma praktycznie wszystkie swoje rzeczy w tym zapalniczkę, zdjęcie Lee, nieco prowiantu w postaci wody i jedzenia oraz amunicję.
Głód : 150/150
Wygląd : Czapka z literą "D", fioletowa bluzka z krótkim rękawem, pod spodem w fioletowy odcieniu koszulka w paski i z długim rękawem, jeansy, trampki

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptyWto Lut 24, 2015 7:18 am

Hejka, moi milusińscy! Postanowiłem, że nieco podzielę się tu z wami swoim hobby, którym jest tworzenie filmików (głównie trailerów) w programie do obróbki i montażu materiałów wideo. Obecnie mijają już niemal 3 lata odkąd się tym zajmuję, więc chyba dość sporo. Nie znudziło mi się to od tamtej pory. Wręcz przeciwnie. Sprawia mi to satysfakcję by od czasu do czasu zasiąść sobie i stworzyć coś nowego, a potem pokazać to innym by zobaczyć jaką oni opinię na ten temat wyrażą.. Niżej pokażę kilka przykładowych filmików, lecz więcej można znaleźć na moim kanale. Zapraszam więc do oglądania, jeśli wam się spodoba to do subskrybowania i komentowania. Jeśli nie spodoba (oby nie :C) no to... tylko do komentowania.



Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Artem2034
Adrien

Adrien


Wiek : 18 lat
Ekwipunek : Dużo niesamowitych pierdół, dotyczących jego życia. Zapalniczki, zapałki, nóż, Strzelba Remington 870, 7 magazynków (po osiem naboi), dwie paczki chipsów.
Głód : 130/150
Wygląd : 10/10 przystojny (glany, potargane spodnie, druga para spodni pod nimi, ciemnozielona kurtka z kapturem, arafatka, rzucające się w oczy domowej roboty drewniane karwasze z wyłamanych desek.)

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptyWto Lut 24, 2015 2:33 pm

Obejrzałam te trzy i ogarniam resztę na twoim kanale. Nie siedzę w tworzeniu filmików, więc nie wyrażę na ten temat jakiejś konstruktywnej opinii, wiem natomiast, że muzyka i momenty są ładnie dopasowane, budzą napięcie i generalnie... Podobają mi się w cholerę XD
Powrót do góry Go down
Clementine

Clementine


Wiek : 10
Ekwipunek : Siekierka, nóż, pistolet M9, a także plecak w którym trzyma praktycznie wszystkie swoje rzeczy w tym zapalniczkę, zdjęcie Lee, nieco prowiantu w postaci wody i jedzenia oraz amunicję.
Głód : 150/150
Wygląd : Czapka z literą "D", fioletowa bluzka z krótkim rękawem, pod spodem w fioletowy odcieniu koszulka w paski i z długim rękawem, jeansy, trampki

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptyWto Lut 24, 2015 4:50 pm

Dziękuję bardzo za opinię. Cieszy mnie, że ci się spodobało.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Artem2034
Alice Astor

Alice Astor


Wiek : 18 lat
Ekwipunek : Nóż, wakizashi, paczka zapałek, sznurek, wszystko to, co miała w podręcznej torebce - rozładowany telefon, kosmetyki, lusterko, podręczna, mała latarka, portfel, zdjęcie rodziców, paczka tabletek na ból głowy i przeziębienie, butelka wody.
Głód : 150/150
Wygląd : Długie, ciemnobrązowe włosy. 165 cm, 45 kg. koszula w kratkę, kurtka jeansowa, spodnie - czarne rurki zmodyfikowane o dużą ilość kieszeni, glany.

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptyWto Lut 24, 2015 5:16 pm

Świetne, świetne i świetne. No nic innego nie umiem powiedzieć. Super dobrane piosenki i ogólnie dźwięk do tych trailerów, uwielbiam coś takiego oglądać. Szczególnie z gta mi się podobał <3
Powrót do góry Go down
Clementine

Clementine


Wiek : 10
Ekwipunek : Siekierka, nóż, pistolet M9, a także plecak w którym trzyma praktycznie wszystkie swoje rzeczy w tym zapalniczkę, zdjęcie Lee, nieco prowiantu w postaci wody i jedzenia oraz amunicję.
Głód : 150/150
Wygląd : Czapka z literą "D", fioletowa bluzka z krótkim rękawem, pod spodem w fioletowy odcieniu koszulka w paski i z długim rękawem, jeansy, trampki

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptyCzw Lut 26, 2015 9:22 pm

Pomyślałby kto, że spodoba ci się najbardziej ten z TWD, ale ok. xD Cieszy mnie, że jak na razie osobom tu się podobają te filmiki. W sumie spodziewałem się tego, bo jak na razie większość opinii zawsze była pozytywna, ale... no to fajne uczucie. ^^

***

Ostatnio mam coś sporo weny na robienie nowych zwiastunów i oto jest kolejny. Tym razem postanowiłem spróbować czegoś nowego i na celownik poszedł wszystkim znany bohater uniwersum DC Comics - Batman, w najnowszej części gry Batman: Arkham Knight tworzonego przez studio Rocksteady. Zapraszam do oglądania.

Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Artem2034
Clementine

Clementine


Wiek : 10
Ekwipunek : Siekierka, nóż, pistolet M9, a także plecak w którym trzyma praktycznie wszystkie swoje rzeczy w tym zapalniczkę, zdjęcie Lee, nieco prowiantu w postaci wody i jedzenia oraz amunicję.
Głód : 150/150
Wygląd : Czapka z literą "D", fioletowa bluzka z krótkim rękawem, pod spodem w fioletowy odcieniu koszulka w paski i z długim rękawem, jeansy, trampki

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptyPią Mar 06, 2015 11:13 pm

Hejka, to znowu ja! Mam ostatnio jakiś napad weny jeśli chodzi o montowanie filmów, choć podejrzewam, że to się wkrótce skończy. Dlatego lepiej realizować pomysły póki się je ma i oto jest tu jeden z nich. O ile się nie mylę jest to mój pierwszy zwiastun filmu, gdyż zazwyczaj skupiałem się jedynie na grach. Mi osobiście się podoba. A wam? ^^

Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Artem2034
Nathan Frost

Nathan Frost


Wiek : 19
Ekwipunek : Plecak, 1/2 butelki wody, baton czekoladowy, dwie konserwy, zapasowe ubrania, trzy wytrychy, maczeta, nóż bojowy, toporek
Głód : 140/150
Wygląd : Granatowa koszulka na ramiączkach, czarne bojówki zwężane ku dołowi, skórzane rękawice bez palców, glany i rozpychacz w uchu

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptySob Mar 07, 2015 1:11 pm

Ujmę to tak.. Napaliłeś mnie jeszcze bardziej na ten film, ale tak czy siak oryginały były lepsze.
Powrót do góry Go down
Clementine

Clementine


Wiek : 10
Ekwipunek : Siekierka, nóż, pistolet M9, a także plecak w którym trzyma praktycznie wszystkie swoje rzeczy w tym zapalniczkę, zdjęcie Lee, nieco prowiantu w postaci wody i jedzenia oraz amunicję.
Głód : 150/150
Wygląd : Czapka z literą "D", fioletowa bluzka z krótkim rękawem, pod spodem w fioletowy odcieniu koszulka w paski i z długim rękawem, jeansy, trampki

Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy EmptyWto Kwi 07, 2015 11:52 am

Aktualizuję temat o nowy filmik na którego pomysł wpadłem wczoraj oglądając zwiastun Terminator: Genisys. Głównie przez użytą w nim muzykę. ^^
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Artem2034
Sponsored content





Klementynkowy Kącik Filmowy Empty
PisanieTemat: Re: Klementynkowy Kącik Filmowy   Klementynkowy Kącik Filmowy Empty

Powrót do góry Go down
 
Klementynkowy Kącik Filmowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Żywe Trupy :: Po Godzinach :: 
Off Top
-
Skocz do: